Ultra szybki internet Namysłów

Internet w Namysłowie

Dobre informacje dla Namysłowa. W ofercie jest już oferta na szybki internet NeoConnec od AirMAXt. Sprawdzone, stabilne łącze, bezpieczny dostawca – niezadowolonych będzie trzeba szukać ze świecą.

Z danych statystycznych jasno wynika, że coraz więcej Polaków korzysta z Internetu. Niestety duża grupa z nas jest nie do końca zadowolona ze swojego dostawcy Internetu. Zmień to i postaw na Internet od AirMAX.

Jesteśmy dostępni dla wszystkich profesjonalistów z Namysłowa i okolic. Kilkadziesiąt tysięcy ludzi w zasięgu internetu, który bawi, cieszy, zadowala i pozwala poszerzyć horyzonty.

Szukasz dostawcy rzetelnego, sprawdzonego, wiarygodnego? Decydując się na AirMAX dostajesz elastyczną ofertę, wygodę korzystania z sieci i nieograniczony dostęp. To jest możliwe.

NeoConnect to gwarancja wygodnego i bezpiecznego połączenia z siecią. Multum możliwości i jeszcze lepsza perspektywa. Płacisz niewiele, korzystasz kiedy chcesz - bez zbędnych przerw, awarii, a wszystko to z możliwością wyboru takiej prędkości, jaka Ci najbardziej odpowiada.

Internet NeoConnect:

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Światłowód Namysłów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Namysłów. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten umożliwia uzyskiwanie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz całości korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe profity w postaci: braku przewodów (nie rujnuje estetyki domu i ogrodu), doskonałej szybkości, łatwości samodzielniej instalacji oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia przewodu. W przypadku tego Internetu kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że usunięcie usterki w przypadku kabla na ogół trwa sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Internet Fiber, z łatwością podłączysz do sieci cały zestaw urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Internet PrePaid Namysłów – dostęp do www bez umowy

Tworzymy ofertę dostosowaną dla każdego. Jeśli nie jesteś entuzjastą internetowym, a z sieci chcesz korzystać np. tylko co piątek, bo na więcej brak Ci czasu – weź ofertę skrojoną na miarę. Nie przepłacaj – płać za faktyczne korzystanie i ciesz się pełną wolnością! Zero ściemy, konkretna oferta. Oferta na internet bez umowy skierowana jest głównie do osób, które nie potrzebują stałego łącza, a interesuje ich sporadyczne korzystanie z sieci. 1, 5, 7 dni i konkretna stawka bez zbędnych podpisów – wygoda, jakiej wielu z nas szuka.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Namysłów - zasięg

Zasięg szybkiego internetu obejmuje całe miasto Namysłów oraz ościenne miejscowości i wsie:

Baldwinowice, Bąkowice, Bielice, Brzezinka, Bukowa Śląska, Bukowie, Dąbrowa, Dąbrówka Dolna, Domaradz, Domaradzka Kuźnia, Fałkowice, Głuszyna, Gola, Gręboszów, Grodziec, Idzikowice, Igłowice, Jakubowice, Józefków, Kopalina, Kowalowice, Kozuby, Kuźnica Dąbrowska, Lubnów, Ładza, Miejsce, Namysłów, Objazda, Osiek Duży, Paryż, Pągów, Pielgrzymowice, Pokój, Przygorzele, Pszeniczna, Rychnów, Siemysłów, Smarchowice Wielkie, Smogorzów, Starościn, Strzelce, Sułoszów, Świercowskie, Świerczów, Wężowice, Wielołęka, Wilków, Wojciechów, Woskowice Małe, Zawiść, Zbica, Zieleniec, Ziemiełowice,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Klienci polecają nasze usługi!

Klienci są dla nas najważniejsi. Dlatego staramy się, żeby czas spędzony z nami był dla nich wartościowym doświadczeniem. Staramy się, aby oferowane usługi gwarantowały najwyższej klasy rozrywkę, a nasza obsługa była zawsze otwarta na potrzeby klienta, łatwo dostępna i odpowiednio przeszkolona. Z radością obserwujemy, że użytkownicy widzą i doceniają nasze podejście oraz polecają nas osobom szukającym podobnych rozwiązań. I mamy tego potwierdzenie! Wasze wypowiedzi na nasz temat są dla nas kluczową informacją zwrotną i najskuteczniejszą motywacją do ciągłego rozwoju, a Wasze zadowolenie z usług - najcenniejszą wizytówką firmy. Pamiętajcie, że każda, otrzymana sugestia jest przez nas brana do serca, więc zostaje poddana analizie i wykorzystana do dalszego ulepszania jakości usługi. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaufanie, którym darzycie nas - Airmax Internet - od tak długiego czasu.

Telewizja w sieci + ulubione serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax oferuje także dostęp do rozmaitych rozwiązań multimedialnych, jak np. telewizja w sieci – na korzystnych, dopasowanych do potrzeb warunkach.

Internet z telewizją nabędziesz za pośrednictwem dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Proponowane pakiety obejmują zróżnicowany zakres kanałów i zróżnicowane dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed podpisaniem umowy sumiennie poznać warunki danego dostawcy. Powinny tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, długości współpracy, ilości kanałów, a także szczegóły dotyczące bieżącej promocji.

Pakiet Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na rozmiary plików, ale także fenomenalna stabilność usług, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w rozwiązaniach typu Internet mobilny.

Jeżeli chcesz zyskać dostęp do szerokiej oferty serwisów multimedialnych, w tym portali społecznościowych, odezwij się do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania.

Uwaga – w celu osiągnięcia prędkości powyżej 100 Mb, należy kupić optymalny router z portem 1 Gb/s albo szybszym.

Super szybki, nielimitowany Airmax Internet to brak zmartwień przesyłaniem i odbieraniem danych, możliwość oglądania filmów i seriali w najwyższej rozdzielczości, ciągły dostęp do multimediów oraz zawsze stabilne łącza. W odróżnieniu od łącza mobilnego, otrzymujesz najszybszy Airmax Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy warunków pogodowych. Airmax Internet zapewnia dostęp do sieci faktycznie pozbawiony limitów. Oglądasz ulubione filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz transferujesz nawet duże pliki bez jakichkolwiek limitów - na paru urządzeniach jednocześnie. Nie musisz tracić czasu na ładowanie stron czy wielokrotnie odświeżać download danych. Airmax to dedykowana opcja Internetu dla całej rodziny oraz dla firm. Można z niego korzystać w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu czy w biurowcu. Zacznij pracować z ultraszybkim Internetem Airmax Internet w miejscowości Namysłów. Zachęcamy do kontaktu, aby poznać wszystkie korzyści. Przetestuj nasz Internet – za darmo w mieszkaniu lub w firmie przez miesiąc.

W przeciągu minionych lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla młodszych i starszych osób czymś na tyle powszednim, że bardzo trudno współcześnie chociażby wyobrazić sobie biznes lub relaks bez e-życia. Dzięki 24h/7 połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest permanentna komunikacja z każdą częścią globu, udostępnianie rozmaitych rzeczy czy też rozwijanie umiejętności. Opcji połączenia z siecią jest jednak co najmniej kilka, w tym także w miejscowości Namysłów. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy przede wszystkim od preferencji konsumenta czy przedsiębiorcy oraz od stworzonej infrastruktury sieciowej. Na ogół osoby niezorientowane w tematach technicznych, mają problem z podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego łącza oraz pozostają praktycznie nieświadome tego, jaka forma łączności sprosta ich unikatowym wymaganiom. Z tego powodu warto skorzystać z naszej oferty – Airmax Internet gwarantuje klientom szybki i trafiony dobór indywidualnie dopasowanej formy połączenia z siecią z uwzględnieniem ściśle określonej lokalizacji – także dla miejscowości Namysłów. Ponadto zyskasz szansę porównania: szybkości i stabilności łączy, ceny, okresu trwania umowy oraz obowiązujących akcji promocyjnych u popularnych przedstawicieli.

Superszybki internet Airmax oferuje także dostęp do rozmaitych rozwiązań multimedialnych, jak np. telewizja w sieci – na korzystnych, dopasowanych do potrzeb warunkach.Nasza firma jest operatorem usług internetowych. Oferowane usługi świadczymy na obszarze miejscowości Namysłów. W ramach prowadzonej działalności zapewniamy łącze symetryczne o bezkonkurencyjnej przepustowości, a dodatkowo także telewizję online oraz telefonię stacjonarną. Zależy nam, by oferowane usługi internetowe były jak najprostsze w użytkowaniu, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy aktualizację oferty dla każdego użytkownika - bez dodatkowych kosztów. Możesz zrezygnować w dowolnej chwili. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodowego Internetu, zyskują nieodpłatnie publiczne IP, symetryczne łącza (wysyłanie danych z identyczną prędkością jak ich pobieranie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na całym świecie. Użytkownicy naszego Internetu mogą również liczyć na darmowy multiroom, programy w jakości HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto Klienci, którzy dokupią telefonię internetową, zyskują możliwość nieodpłatnych rozmów w sieci (wieczorami) oraz realizacji nieodpłatnych rozmów międzynarodowych.

Łącze symetryczne – czym się wyróżnia? Czy Internet symetryczny jest dostępny w miejscowości Namysłów?

Łącze symetryczne (czy też Internet symetryczny) jest takim rodzajem łącza internetowego, w którego przypadku deklarowana przez dostawcę prędkość pobierania danych i deklarowana prędkość uploadu są tożsame. Prawie zawsze łącze symetryczne bazuje na komunikacji światłowodowej. Dlatego można także spotkać się z rozwiązaniem o nazwie ”symetryczny Internet światłowodowy”.

Przykładowo, w ofercie operatora znajduje się Internet symetryczny 300 Mb/s. Oznacza to, że zarówno prędkość pobierania danych, jak i prędkość ich wysyłania wynoszą 300 Mb/s.

Obiecywane przez operatora wartości mogą okazać się w trakcie korzystania z Internetu troszeczkę inne, jednak nie powinny być to znaczące różnice. Aby uniknąć rozczarowania, należy przed dopełnieniem formalności dokładnie przeanalizować warunki techniczne i zapisy w umowie.

Światłowód symetryczny to znakomite rozwiązanie dla użytkowników wysyłających większe ilości dużych danych.

Łącze symetryczne (Airmax Internet) w miejscowości Namysłów podłącza polskie przedsiębiorstwo Airmax.

Internet stacjonarny dla zapalonych gamerów w miejscowości Namysłów

Średnia, rekomendowana prędkość Internetu dla gry międzyplatformowej Fortnite, w którą może jednocześnie grać nawet kilkudziesięciu użytkowników, to 10 Mbps dla pobierania danych i 1 Mbps dla wysyłania.

Oznacza to znacznie gorszą, konieczną szybkość niż gwarantuje Internet AirMAX. Jednak im lepszy masz Internet, tym mniejsze ryzyko, że inni gamingowcy obciążą łącze. Przykładowo już samo pobieranie plików, oglądanie serialu lub wysyłanie poczty potrafi tymczasowo spowolnić szybkość downloadu i uploadu oraz negatywnie wpłynąć na czas reakcji. Poza innymi osobami, zakłócenia płynności grania można doznać przez aktualizacje systemu lub programów i aplikacji na komputerze. Im lepszy Internet wybierzesz, tym mniejsze ryzyko, że coś lub ktoś zakłóci Twoją aktywność w sieci.

Internet dla grających w gry komputerowe oferowany przez AirMAX Internet gwarantuje nie tylko duże szybkości wysyłania i pobierana danych, ale także minimalny ping. W AirMAX czas reakcji nie zależy od liczby graczy korzystających z sieci – tak, jak w przypadku sieci komórkowej i Internetu LTE.

Stabilne łącze bez okresów braku dostępności Internetu znacząco zmniejsza ryzyko utraty połączenia w trakcie decydującej rozgrywki. Oprócz do grania, Internet AirMAX posłuży Ci do pracy, nauki, zakupów czy innego rodzaju zabawy.

Jesteś mieszkańcem miejscowości Namysłów i poszukujesz rzeczywiście korzystnej oferty Internetu światłowodowego na lokalnym rynku? Zdecyduj się na Internet AirMAX i zapewnij sobie nieprzerwany dostęp do newsów oraz doskonałej rozrywki – kiedy tylko zapragniesz. Internet światłowodowy AirMAX to innowacyjne rozwiązanie. Stabilne łącze oraz prędkości nawet do 1 Gb/s oznaczają totalnie nową jakość na rynku Internetu domowego i firmowego w miejscowości Namysłów.

AirMAX - internet i telewizja Namysłów

Nowatorskie usługi dla klientów indywidualnych i firm z miasta Namysłów i okolic

Masz mieszkanie lub prowadzisz działalność gospodarczą w Namysłowie? Szukasz najkorzystniejszej oferty na internet i/lub telewizję w swoim mieście? Sądzisz, że najwięksi dostawcy internetu w Polsce proponują coraz gorsze warunki? Zmień aktualną usługę na internet stacjonarny Namysłów od niewielkiego operatora AirMAX! Oferujemy superszybki, nowoczesny i niezawodny internet dla klientów indywidualnych i firm, a także kompleksowe pakiety usług telewizja + internet Namysłów. Jako nieliczni w Namysłowie gwarantujemy komfortowe łącze symetryczne. Oznacza to, że prędkość wysyłania i prędkość odbierania danych są zawsze takie same. Parametry usług jesteśmy w stanie dopasować do konkretnych potrzeb klienta w obszarze m.in. prędkości łącza, opłaty miesięcznej czy czasu trwania umowy.

Rekomendowany przez klientów dostawca internetu – Namysłów i okolice

Jesteśmy operatorem działającym na polskim i miejscowym rynku usług telekomunikacyjnych od wielu lat. Tak bogate doświadczenie pozwala nam dostarczać szybki i niezawodny internet do wszystkich, nawet wymagających lokalizacji, niedostępnych dla innych podmiotów, także tych znacznie bardziej rozreklamowanych. Doskonale wiemy, czego oczekują dzisiaj klienci indywidualni i biznesowi od dostawcy internetu w Namysłowie. Dlatego codziennie pracujemy nad tym, aby wdrażane rozwiązania były w pełni dopasowane do realizowanych wyzwań i indywidualnych potrzeb użytkownika, a zatrudniani doradcy byli profesjonalni i naprawdę pomocni. Regularnie organizujemy atrakcyjne promocje na pakiety internet / telewizja Namysłów. Cieszymy się, że klienci doceniają nasze działania, czego dowodem są liczne, pozytywne recenzje.

Namysłów – tani internet światłowodowy AirFiber

Bezprzewodowy internet światłowodowy AirFiber od AirMAX to innowacyjna usługa bez limitu danych i kłopotliwego okablowania. Zapewnia stały, swobodny dostęp do informacji, świata filmów, serwisów społecznościowych i używanych aplikacji – na podobnych lub bardziej konkurencyjnych warunkach niż oferują popularni operatorzy internetowi w Namysłowie i w całej Polsce. Nasz internet światłowodowy umożliwia uzyskiwanie prędkości transmisji danych na poziomie minimum 15 Gb! Brak sieci kabli to znikome ryzyko usterek. Nowoczesny router AirMAX Fiber pozwala korzystać z sieci z superszybkością bez względu na ilość podłączonych urządzeń. Możesz śmiało podpiąć jednocześnie konsolę, smart TV, komputer i dekoder. Dodatkowo łącze światłowodowe AirFiber charakteryzuje się doskonałą odpornością na zakłócenia wywołane przez czynniki atmosferyczne. Niestraszne mu są wichury czy gradobicie.

Internet Wi-Fi Namysłów dla gamera

internet światłowodowy AirFiber to optymalne rozwiązanie dla najbardziej wymagających graczy z miasta Namysłów i okolic. Żaden internet radiowy w Namysłowie nie jest w stanie zagwarantować amatorom gier takich szybkości i takiej stabilności, jak nowoczesny światłowód. Dla przykładu, rekomendowana prędkość internetu dla gry Fortnite, w którą jednocześnie może grać kilkudziesięciu graczy, to 10 Mpbs pobierania i 1 Mbps wysyłania. My oferujemy Ci znacznie więcej! Z łączem światłowodowym AirFiber grasz bez obaw o to, że pozostali domownicy spowolnią łącze lub zwiększą ping, oglądając seriale, ściągając duże pliki czy aktualizując system. Ryzyko rozłączenia jest znikome.

Internet w Namysłowie z umową SLA – oferta dla biznesu

Dokładne parametry rozwiązań AirMAX w Twojej lokalizacji przez cały okres współpracy precyzuje pisemna umowa o gwarantowanym poziomie świadczenia usług SLA. Nie musisz się martwić o szybkość ani stałość działania internetu, a tym samym o przestoje w procesach. W razie jakichkolwiek problemów z eksploatacją naszych usług możesz zawsze liczyć na bezzwłoczne i rzeczowe wsparcie konsultantów technicznych AirMAX. Umowa Service Level Agreement definiuje również czas maksymalnej reakcji na zlecenie serwisowe. Otrzymujesz internet dla biznesu z umową SLA, gwarancją pasma i globalnym adresem IP - w pakiecie.

Darmowy internet bezprzewodowy Namysłów – testuj za 0 zł przez 2 tygodnie

Przekonaj się, czy powyższe obietnice znajdują odbicie w praktyce. Zanim zdecydujesz się podpisać umowę, masz prawo do bezkosztowego i niezobowiązującego okresu testowego. Testujesz wybraną usługę (np. telewizja i internet Namysłów) przez 2 tygodnie, a następnie zamawiasz podłączenie usługi lub rezygnujesz. Bez żadnych opłat ani innych konsekwencji. Tak po prostu. Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów.

A jeśli szukasz elastycznego rozwiązania bez umowy, odkryj tani internet na kartę w Namysłowie – z prędkością do 1 Gb/s.

Internet Namysłów z dostawą i aktywacją w 24h

Pora na Twój ruch. Z przyjemnością opowiemy Ci o naszych usługach i skomponujemy dla Ciebie ofertę. Pakiet startowy dotrze do Ciebie nawet w 24h od złożenia zamówienia.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

AirMAX to nie tylko ultraszybki internet, ale także żadnych limitów danych na zawsze. Możesz ściągać, ile tylko chcesz. Pamiętaj, wszyscy nasi pracownicy dbają o to, abyś mógł nieprzerwanie cieszyć się kontaktem z bliskimi, dostępem do ulubionych portali i wszystkimi innymi zasobami internetu Spróbuj nas bez zobowiązań, a przekonasz się, co znaczy wysoka jakość usługi i profesjonalna pomoc działu obsługi Klienta.

Uruchom za darmo SPEED TEST i przekonaj się, jaka jest prędkość domowego lub firmowego Internetu.

Posiadasz Internet w mieszkaniu albo w pracy? Złości Cię trwające zbyt długo czekanie na załadowanie się strony? Zwykle nie możesz pobrać wyczekiwanego video? Zrób za darmo SPEED TEST i przekonaj się, czy Twój Internet service provider gwarantuje właściwą i w szczególności zgodną z warunkami umowy prędkość downloadu i uploadu.

Obecnie masz ponadto możliwość wykonania SPEED TEST dla różnych komercyjnych VPN-ów we wszystkich państwach świata.

Ponadto zapewniamy Ci możliwość podzielenia się swoimi wynikami ze innymi osobami. Możesz także zobaczyć statystyki historycznych testów oraz pobrać plik z raportem ze SPEED TEST.

Pamiętaj, że każdy SPEED TEST skutkuje wydaniem krótkiego raportu z parametrami usługi internetowej.

Airmax Internet Opinie

4.6/5.0 - ilość ocen: 40

Ocena strony:
średnia: 4.9 / 5, głosów: 70

 

© 2022 Airmax.pl